Farklılıkların gücüne inanırız.
Gücü birlikte keşfedelim.

Yaptığımız her işte iz bırakmak adına akıllarda kalıcı ve etkileyici olmayı amaçlarız. Yapılan her işi sahiplenir, başarı için gereken tüm mücadeleyi veririz.

Değişime Hazırlanın!

Sahip olduğumuz kabiliyetler ve yetenekler ile işletmenize veya
markanıza özel güzel bir gelecek hazırlayalım.

 • Sizi Dinliyoruz ve Fikirlerinize Büyük Değer Veriyoruz.

  Müşterilerimizin ne düşündüğünü merak ediyor ve kritik olan tüm bilgileri direk müşterimizin ağzından öğreniyoruz. Taleplerinizi değerlendiriyor ve sizin için en uygun stratejiyi belirliyoruz. Hiç bir işi sizden bağımsız ve habersiz yapmayız.

 • En Yeni Teknolojiyi Kullanıyor ve Sürekli İşimizi Geliştiriyoruz.

  Asla yerimizde saymayız. Çünkü içinde bulunduğumuz dijital dünya hiç bir zaman durmuyor. Dijital dünyanın gelişmelerini, değişimlerini ve yeniliklerini düzenli şekilde takip ediyoruz. Bu sayede size en güncel çözüm önerileri sunuyoruz.

 • Hedefinize Giden Yolda En Büyük Partneriniz Oluyoruz.

  Müşterilerimize en doğru uçtan uca marka deneyimini kalıcı ve sürdürülebilir vaziyette sunuyoruz. Müşterilerimizin sahip olduğu tüm gücü ve potansiyeli ortaya çıkarmak için her zaman ilham veren ve akla ilk gelen iş ortağı oluyoruz.

Firmamızın başlangıcından itibaren tüm iş süreçlerimizde Artebir ekibi hep yanımızdaydı.

Necmi AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı - Nermasoft

Hakkımızda ne dediler?

Hedeflerine ulaşan müşterilerimizin görüşleri

Edrine İnşaat & Enerji olarak Artebir ekibi ile 2015 yılından beri sürekli çalışmaktayız. Geçen sürede kurumsal kimlik, tasarım, web sitesi gibi bir çok işlerimizi layığıyla yerine getirdiler.

Mücahit Sezer
Mücahit Sezer
Kurucu - Edrine İnşaat & Enerji

Firmamız ERP ve CRM yazılımları üzerine hizmet vermektedir. Ürün ve hizmetlerimizi yeni müşterilerimize ulaştırmak ve akılda kalıcı şekilde anlatmak için Artebir ile birlikte çalışmaktayız. Artebir’in hazırladığı bir çok materyal ile satış ve pazarlama ekibimizin elini güçlendirdik.

Nilgün Yıldız
Nilgün Yıldız
Genel Müdür - Trendsoft Yazılım

Türkiye’nin en kaliteli kuaför ve berber mobilyası üretimini gerçekleştiren firmamız ihracatta söz sahibi olmak adına yeni atılımlar gerçekleştiriyor. Ürünlerimizi tanıtmak ve yeni müşterilere erişmek adına Artebir ile birlikte 2019 yılından bugüne çalışmaktayız. Bu birlikteliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum.

Burhan Hanoğlu
Burhan Hanoğlu
Genel Müdür - Hanoğlu Kuaför Mobilyaları

Şarküteri olarak hizmet verdiğimiz sektörde kurumsal olarak yerimizi sağlamlaştırmak için Artebir’in sunduğu çözümleri uygulamaya başladık. Kendi üretimimiz olan ürünlerimizin marka yüzünü ve ambalajlarını yeniden elden geçirerek müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Aydın Ezer
Aydın Ezer
Kurucu - Bahadır Şarküteri

Sizde başarıya ulaşan işletmeler arasında yer alın

 • ardasan-gida-logo
 • bahadir-sarkuteri-logo
 • bilisim-vadisi-logo
 • edrine-logo
 • syskod-logo
 • nazgrup-logo
 • nukrotech-logo
 • medicare-logo
 • greensalads-logo