Matbaa ve promosyon işlerinize profesyonel
yaklaşım ile farklı ve yeni boyut katıyoruz.

Tüm matbaa ve promosyon ihtiyaçlarınızı zamanında ve en kaliteli şekilde karşılıyoruz. Kendimize has çözümler ile basılı işlerinizde firmanızın tarzını yansıtıyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Basılı materyallerinizin ve promosyonlarınızın
potansiyel ruhunu ve tarzını ortaya çıkarıyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Uzun yıllar boyunca sahip olduğumuz matbaa baskı üretim hizmetlerinde müşterilerimize çok çeşitli çözümler sunmaktayız. Kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, torba zarf, fatura, broşür, katalog, afiş, bloknot, etiket, davetiye, takvim, klasör, kartela, menü, kutu, kitap, dergi gibi bir çok matbu ürünlerin baskı işlemlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyor ve verilen termin süresi içerisinde teslim ediyoruz.

Matbaa Hizmetleri:
 • Ofset, dijital ve ozalit baskı
 • Baskı öncesi numune imalatı
 • Matbu grafik tasarımı
 • Kamu anlaşmalı kurumsal belge baskısı
 • Tabaka veya rulo etiket baskısı
 • Koli, kutu, paket baskısı

Ürün Ambalaj Baskısı

Ürün ambalajlarınızın en kaliteli baskı makinelerinde en kaliteli malzemelerle basılmasını sağlıyor ve zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz. Flekso, rotogravür, ofset, dijital baskı ortamlarında ürününüzün muhteviyatına göre en doğru ambalaj materyalini kullanıyoruz. Satış ambalajı, grup ambalajı, nakliye ambalajı gibi 3 farklı paketleme adımlarında en ergonomik neticeyi almanızı sağlıyoruz.

Ambalaj Baskı Hizmetleri:
 • Flekso / ofset / rotogravür / dijital baskı
 • Plastik ve cam malzemeli ambalaj üretimi
 • Kağıt malzemeli ambalaj üretimi
 • Ahşap malzemeli ambalaj üretimi
 • Metal malzemeli ambalaj üretimi

Araç Giydirme

Ürün ve hizmetlerinizin seyir halinde olan araçlarınız ile açık havada tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Araç giydirme işlemi sayesinde diğer reklam alanlarına nazaran daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dış Cephe Giydirme

Cephe reklamları yaya ve trafiğin yoğun olduğu caddelerde tercih edilen en etkili reklam aracıdır. Binanızın dış yüzeyine vinil, mesh, folyo, one way vision gibi uygulamalarla dikkat çekici giydirme işlemleri gerçekleştiriyoruz.

İç Mekan Ürünleri

Yönlendirme, pano gibi reklam alanlarına özel iç mekan ürünlerimiz işletmenizde / mağazanızda ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek. Roll-up, pano, karşılama standı, örümcek stand gibi bir çok iç mekan ürünlerini beğeninize sunuyoruz.

Promosyon Hizmetleri

Artebir'in çok çeşitli promosyon ürünleri ile
işletmeniz geniş kitlelere erişir.

Markanıza Özel

İşletmenize / markanıza özel tanıtım ve promosyon ürünlerini kaliteli malzemelerle talebinize göre hazırlıyoruz. Güncel yüzlerce çeşit promosyon ürünlerimizle hem müşterilerinizi etkileyecek hem de potansiyel müşterilerinize sesinizi ulaştırabileceksiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Teknolojik alet, hediyelik set, kalem, masa sümeni seti, geri dönüşümlü ürün, saat, anahtarlık, kartvizitlik, çanta, şapka, tişört, termos, bardak, kupa ve plaket gibi bir çok promosyon ürünlerine Artebir vasıtasıyla rahatlıkla erişebilirsiniz.

Bizden Haberler

Olan biten güncel konulardan haberiniz olsun,
haber ve duyurulara göz atın.

Diğer kabiliyetlerimiz. Tüm yeteneklerimize göz atın

Size Özel Size ve sektörünüze özel kurumsallaşma çözümlerini öğrenin.