Alibaba çözüm ve hizmetlerimiz ile
ürünlerinizi tüm dünyaya ulaştırın.

Tüm dünyaya ürünlerini tanıtmak ve toptan ürün satışı yapmak isteyen üreticilere ihracata yönelik alibaba çözümleri sunuyor, devlet teşvikleri ile beraber üreticilerin pazarlama gücüne güç katıyoruz.

Alibaba.com Hizmetleri

Ürünlerinizi en doğru strateji ile Alibaba.com'da
potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz.

İhracatta yeni pazarlara adım atmanızı sağlıyor, Alibaba.com'da gücünüzü yansıtıyoruz.

Artebir olarak yerli üreticilerin Alibaba.com'a entegre olabilmesi için gereken tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Üreticilerin Alibaba.com sayesinde dünya çapında yeni müşteriler edinmesini sağlıyoruz.

 • ikon1-alibaba

  Alibaba.com İşletme Kaydı

  İlk adım Alibaba.com’da işletme kaydınızı oluşturuyoruz. İşletme kaydı için öncelikle Alibaba.com yıllık üyelik ücreti ödenmelidir. İşletme kaydının onaylanması 7 – 10 gün kadar vakit almaktadır. Alibaba.com tarafından onaylanmış, güvenilir tedarikçilere verilen “Global Gold Tedarikçi Rozeti” almanızı sağlıyoruz.

 • ikon4-alibaba

  İşletme Verilerinin İşlenmesi

  İşletme kaydınız onaylandıktan sonra potansiyel müşteri adaylarının işletmenize güven duyması ve işletme hakkında bilgi sahibi olabilmesi adına üretim gücü, imalat süreçleri, hizmet kapasitesi, satış destek hizmetleri, arge faaliyetleri gibi işletmenizin bir çok verilerini sisteme yüklüyoruz.

 • ikon7-alibaba

  Premium Ürün Yükleme

  Ürünlerinize ait fotoğrafları, videoları, varyasyon özellikleri, açıklama metinleri, ürün toptan satış fiyat aralıkları, lojistik nakliye süreçleri, müşteriye özel sunulan imalat seçenekleri gibi bir çok verileri uzman personelimizle Alibaba.com’un talep ettiği premium standartlarda titizlikle yüklüyoruz.

 • ikon10-alibaba

  Mobil ve Mini Site Tasarımı

  Ürünlerinizin yüklenmesinin ardından hemen Alibaba.com üzerinde işletmenize ait mini site ve mobil site tasarımını yapıyoruz ve aktif olarak yayına sokuyoruz. Mini site ve mobil site ile işletmenize ait bir uzantı ile tüm ürünlerinizi tek bir noktada mağaza konsepti ile sergileyebilirsiniz.

 • ikon2-alibaba

  Yıldız Derecelendirmesi Ayarları

  Yıldız derecelendirmesi önem arz eden işlemlerin en başında gelmektedir. Alibaba.com üzerinde daha fazla ziyaretçi trafiği almak adına yıldız derecelendirme algoritma kurallarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Mağazanız adına gereken tüm yıldız derecelendirmesi adımlarını atıyoruz.

 • ikon3-alibaba

  Top & Super Ürün Ayarları

  En fazla ilgi çeken ve en fazla bildirim aldığınız ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Alibaba.com algoritması top ve süper ürünleri diğer rakiplerin ürünlerine göre daha fazla gösterim ve ziyaretçi elde etmesini sağlamaktadır. Top ve süper ürün yıldız derecelendirmesi için de çok önemlidir.

 • ikon6-alibaba

  Anahtar Kelime Analizi ve Optimizasyonları

  Ürünlerinizin kendi kategorilerinde rekabet edebilmesi ve daha fazla bildirim alabilmesi adına anahtar kelime optimizasyonları kritik öneme sahiptir. Alibaba.com algoritmasında en çok arama yapılan trend anahtar kelimeleri analiz ediyoruz ve her üründe anahtar kelime optimizasyon ayarlarını gerçekleştiriyoruz.

 • ikon9-alibaba

  Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

  Alibaba.com reklam veren işletmelere ekstra avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Alibaba.com sistemi içerisinde ürünlerinizin aralamalarda en ön sırada yer alması için reklam yapmak gerekmektedir. Çok daha fazla ziyaretçi ve yeni ürün talep bildirimleri alabilmeniz için tüm reklam ayarlarını yapıyoruz.

 • ikon8-alibaba

  Eğitim ve Destek Hizmetleri

  Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından müşteri taleplerini nasıl yanıtlayacağınıza, mağaza/ürün/fiyat güncellemelerini nasıl yapacağınıza, hazır alım taleplerine nasıl teklif vereceğinize kısacası Alibaba.com’u nasıl kullanacağınıza dair geniş kapsamlı bir eğitim veriyoruz.

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın sağladığı %60 teşvik imkanından faydalanın

%60 Oranında İade

2021 yılı için firmaların bakanlıkça onaylanan alibaba.com üyeliklerine ilişkin giderleri, yıllık 9.590 TL’ye kadar desteklenmektedir. Devlet teşviğinden yıl sonuna kadar %60 oranında 9.590 TL üst limit olmak üzere yararlanabilirsiniz. Teşvik ücretleri hizmeti aldıktan ve sisteme tam entegre olduktan sonra iade edilmektedir.

Alibaba.com Teşviği

*2573 Sayılı Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar Cumhurbaşkanı tarafından imzalanarak yürürlüğe girmiştir. Bu karar ile ihracatçı işletmeler Alibaba.com’a ödeyecekleri üyelik bedellerinin %60’ını bağlı bulundukları ihracatçı birlikleri aracılığıyla geri alabileceklerdir.

Haberiniz var mı?

Olan biten güncel konulardan haberiniz olsun,
haber ve duyurulara göz atın.

Diğer kabiliyetlerimiz. Tüm yeteneklerimize göz atın

Size Özel Size ve sektörünüze özel kurumsallaşma çözümlerini öğrenin.