İşletmelerinize / Ürünlerinize özel
dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

İşletmelerinize, markalarınıza, ürün ve hizmetlerinize özel dijital pazarlama çözümleri üretiyor ve kalıcı temeli sağlam adımlar atılmasını sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinizin sınırları aşmasını sağlıyor,
yeni dijital dünya ile buluşturuyoruz.

 • Dijital Pazar Analizi
  Hedefleriniz ve bütçenize özel şekilde yeni bir pazarlama stratejisi öngörebilmek adına tüm rakiplerinizi ve pazarı analiz ediyoruz. Fizibilite ve analiz sonuçlarına göre size en uygun dijital pazarlama stratejisini sunuyoruz.
 • Dijital Marka Stratejisi
  Markanızın daha geniş kitlelere ulaşması ve tanınırlığını artırmak adına öncelikle rakip markalar ve pazarın analizi gerçekleştirilir. Markanızın uzun yıllar kalıcı bir şekilde hafızalarda yer etmesi adına en doğru çözümü üretiyoruz.
 • Pazaryeri Entegrasyonları
  Ürünlerinizin çok daha geniş müşteri portföyüne sahip olan pazaryeri yazılımlarına (Amazon, Trendyol, n11 vb.) entegrasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ürünlerinizin pazaryerlerinde yeni müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz.
 • Dinamik Web Sitesi
  Ürünlerinizin / Hizmetlerinizin detaylı anlatıldığı, müşterilerinizin aradığını kolaylıkla bulabildiği şık tasarımlı web siteleri inşa ediyoruz. Kullanıcı dostu yapıda hazırlayacağımız web sitenizin arama motorlarında hızlı yükselmesini sağlıyoruz.
 • Reklam ve Kampanya Yönetimi
  Çeşitli platformlarda yeni dijital reklam mecralarında ürünlerinizin / hizmetlerinizin hedef kitlenize nokta atışı ulaşmanızı sağlıyoruz. İnternet reklamları ile çok daha geniş kitlelere çok daha uygun maliyetlerle ürün / hizmetinizi tanıtabilirsiniz.
 • E-Ticaret Çözümleri
  E-ticarette büyümenize yarımcı olacak bir çok püf noktalarını sizinle paylaşıyoruz. En doğru stratejik çözümleri sunuyoruz. Ürününüzün muhteviyatına göre en doğru stratejiyi belirliyor, e-ticarette rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Haberiniz var mı?

Olan biten güncel konulardan haberiniz olsun,
haber ve duyurulara göz atın.

Diğer kabiliyetlerimiz. Tüm yeteneklerimize göz atın

Size Özel Size ve sektörünüze özel kurumsallaşma çözümlerini öğrenin.